X
تبلیغات
مقالات و راهنمای خرید و فروش لوازم نو و دست دوم
مقالات و راهنمای خرید و فروش لوازم نو و دست دوم
فکر کنید یک ماشین خریده‌اید و بعد از چندی از امکانات پخش آن راضی نیستید. مثلاً دستگاه پخش آن ورودی فلش مموری ندارد. یا کیفیت صدایش آنگونه نیست که شما را راضی کند. خب در این شرایط چه می‌کنید؟ پاسخ ساده است: سیستم پخش ماشینم را ارتقا می‌دهم!
برچسب‌ها: پخش ماشین,سیستم ماشین,ضبط,باند,آمپلی فایر,

ادامه مطلب
|+| نوشته شده در ۱۵/۹/۱۳۹۶ساعت ۱۱:۴۱ توسط سنگریز سنگریز نظر(0)
آدم‌ها از تنوع لذت می‌برند. ماشین هم یکی از وسایلی‌ست که خیلی‌ها با عوض کردنش به زندگی خود رنگ تازه می‌دهند. 
پس رک و راست! یکی از مهمترین عوامل فروش خودرو همین تکراری شدن است. اگر از ماشین‌تان خسته شده‌اید، یا دوست دارید مدل‌های دیگر را امتحان کنید، آن را در سنگریز بفروشید!

برچسب‌ها: فروش خودرو,زمان فروش خودرو,خودرو دست دوم,

ادامه مطلب
|+| نوشته شده در ۲۲/۸/۱۳۹۶ساعت ۱۳:۵۳ توسط سنگریز سنگریز نظر(0)

اینکه «در کدام فصل یا ماه از سال خودرو بخریم» سوالی نیست که بتوان برای آن جواب دقیقی ارائه کرد؛ اما بر اساس روال بازار و نوسان وضعیت‌ معاملات می‌توان پیشنهادهایی در این زمینه ارائه کرد:


معمولاً گران‌ترین قیمت برای خودروها در فصل بهار پیشنهاد می‌شود. فروشندگان خودرو و شرکت‌های خودروسازی که می‌دانند در ابتدای بهار بسیاری از افراد عیدی و پاداش دریافت کرده‌اند، قیمت‌های پیشنهادی خود را در بالاترین حد ممکن ارائه می‌کنند و در این دوره با کمترین تخفیف‌ها روبرو هستیم.
در عین حال در پایان زمستان قیمت خودروها افت مناسبی دارد و این زمان برای خرید وقت مناسبی به نظر می‌آید. هم کارخانه‌های ماشین سازی شرایط ویژه‌ای برای این روزها در نظر می‌گیرند (فروش پایان سال) و هم صاحبان خودروهای دست دوم تخفیف مناسبی به خریداران خود می‌دهند. یکی از علل افت قیمتِ خودروهای دست دوم در زمستان این است که با هر سال بالا رفتن عمر خودرو بخشی از قیمت آن کاسته می‌شود و فروشندگان قبل از آنکه به این اتفاق دچار شوند خودروی خود را با مبلغ مناسبتری عرضه می‌کنند.
اما اگر نتوانستید در زمستان ماشین بخرید نگران نباشید، روزهای پایانی هر فصل معمولاً زمان خوبی برای خریدن ماشین است، به خصوص اواخر تابستان و اوایل پاییز. در این زمان چون از حجم مسافرت‌های بین شهری کاسته می‌شود و نیاز به خودرو کاهش می‌یابد، بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند خودروی خود را بفروشند. در این زمان با افزایش عرضه، قیمت‌ها تا حدی پایین می‌آید.

 

 


برچسب‌ها: خودرو،خرید خودرو،زمان خرید خودرو،,
|+| نوشته شده در ۲۱/۴/۱۳۹۶ساعت ۱۰:۱۲ توسط سنگریز سنگریز نظر(0)
بالا